fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Denetleme Raporu Çevirisi
Denetleme Raporu Tercümesi

Kalite Tercüme olarak denetleme raporu tercüme işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz denetleme raporu tercümesi işlemi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Çeviri ekibimiz denetleme raporu tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Denetleme Raporu Çevirisi

Seçkin tercümanlardan oluşan denetleme raporu çeviri ekibimiz, denetleme raporu çevirisi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

Denetleme raporu çeviri işlemi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli  denetleme raporu çevirileri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

cevirmen1
online1
Denetleme Raporu Çevirisi Nasıl Yapılır?

Denetleme raporu çevirisi alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan finans uzmanı çeviri ekibimiz, çeşitli finans kurumlarında ya da muhasebe bürolarında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda, denetleme raporu çeviri uzmanı gibi finans alanında çalışan profesyonellerle ve finans alanında eğitim almış tercümanlarla iş birliği yapıyoruz.

Kalite Tercüme; yabancı finansal kuruluşlar, yerli menkul kıymet şirketleri, bankalar, sigorta şirketleri, hukuk büroları, yatırım danışmanları, düşünce kuruluşları ve danışmanlık şirketleri için denetleme raporu tercüme ekibiyle denetim raporu çevirisi hizmeti sunmaktadır.

Denetleme Raporu Çeviri Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında denetleme raporu çeviri ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Denetleme raporu tercüme fiyatları, denetleme raporu örneği (İngilizce denetleme rapor örneği vb.) ile ilgili çeviri işlemleri ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Denetleme Raporu Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.