fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Ders Notları Çeviri
Ders Notları Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak ders notları çevirilerinde de profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ders notları çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz ders notları İngilizce çeviri alanında da profesyonel destek sunmaktadır. İşimizde gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz ders notları çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Ders Notları Tercüme Hizmeti

Kurumumuz  ders notları tercümelerinde de profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ders notları tercüme kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz ders notları İngilizce tercüme alanında da profesyonel destek sunmaktadır. İşimizde gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz ders notları tercümesine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Ders Notları Çevirisi Nasıl Yapılır?

Ders notları çeviri niteliği herhangi bir başvuru sürecini ya da benzer süreçleri etkileyebilir. Çevirideki olası hatalar sunulan evrakların kabul edilmemesine, dolayısıyla bir başvurunun reddine yol açabilir. Ayrıca bazı çeviriler için noter tasdiki ve apostil de gerekebilir. Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

cevirmen1
online1
Eğitim Makaleleri Çevirisi Nedir?

Uzun yıllara dayanan akademik çeviri tecrübemiz sayesinde hakemli dergilerde yayın yapmanın ne kadar zorlu ve maliyetli bir süreç olduğunu biliyoruz. Dergi editörlerinin ve hakemlerinin beklentilerini, eleştirilerini, bir makaleyi kabul veya reddederken gösterdikleri yaklaşımları ve hakem eleştirileri karşısında nasıl bir tutum sergilememiz gerektiğini sayısı on binleri aşan çeviri projelerinde tecrübe etmiş bulunuyoruz. Yüksek kalite beklentilerini karşılamak üzere projelerimizde çeviri, editing ve son düzenleme olmak üzere 3 aşamalı bir süreç uyguluyoruz.

Ders Notları Çeviri Ücretleri

Kalite Tercüme, ders notları İngilizce çevirisi işlemlerinde lider bir çeviri bürosudur. Kurumumuz yıllardır bireysel müşterilere ve farklı ölçeklerdeki şirketlere zengin içerikli eğitim çözümleri sunmaktadır. Ders notları çevirisi fiyatları, ders çeviri işlemleri, C programlama dili ders notları ile ilgili çeviriler, ders notları Türkçe çevirileri (4.sınıf ders notları Türkçe, 5.sınıf ders notları Türkçe, 6.sınıf ders notları Türkçe, 7.sınıf ders notu çevirileri, 9.sınıf ders notları kısa çevirileri) ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ders Notları Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.