fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Dijital Görüntüleme Çevirisi
Dijital Görüntüleme Çevirisi

Dijital görüntü kısaca dijital olarak işlenen ve depolanan görüntüler şeklinde tanımlanabilir. Kalite Tercüme olarak dijital çeviri, dijital görüntüleme çevirisi işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz.

Şirketimiz yazılı çeviri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz dijital görüntüleme çevirileri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Dijital Görüntüleme Tercümesi

Kalite Tercüme ile dijital görüntüleme tercüme çalışmalarınız kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Seçkin tercümanlardan oluşan ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Dijital görüntüleme tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli dijital görüntüleme tercüme hizmetleri sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz. Kalite Tercüme’nin onaylı çevirileri tüm resmî kurumlarda geçerliliğe sahiptir.

cevirmen1
online1
Dijital Görüntüleme Tercüme Hizmeti

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadrosu ile size yüksek kalitede dijital görüntüleme tercüme hizmeti sunmaktadır. 7/24 yüksek nitelikli dijital görüntüleme tercümesi sunan ekibimiz dijital görüntüleme çeviri ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdadır.

Dijital Görüntüleme Çevirisi Nasıl Yapılır?

Dijital görüntüleme çevirisi alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan uzman çeviri ekibimiz büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda, Dijital görüntüleme çeviri uzmanı profesyonel ve alanında eğitim almış tercümanlarla iş birliği yapıyoruz.

Dijital Görüntüleme Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri kapsamında dijital görüntüleme tercüme ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Dijital görüntüleme çeviri fiyatları, dijital görüntüleme yöntemleri ile ilgili çeviri işlemleri ve diğer çeviriler hakkında detaylı bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Görüntüleme Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.