fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Dijital Pazarlama Çevirisi
Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama yöntemi bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzde en yeni en geliştirilmiş açık pazarlama yöntemidir.

Dijital Pazarlama Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak dijital pazarlama çevirilerinde de profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz dijital pazarlama çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz dijital pazarlama İngilizce çeviri alanında da profesyonel destek sunmaktadır. Profosyonel tercüman ve editörlerimiz sayesinde müşterilerimiz dijital pazarlama çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Dijital Pazarlama Tercüme Hizmeti

Kurumumuz dijital pazarlama tercümelerinde de profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz dijital pazarlama tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz dijital pazarlama İngilizce çeviri alanında da profesyonel destek sunmaktadır. İşimizde gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz dijital pazarlama tercüme ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

cevirmen1
online1
Dijital Pazarlama Çevirisi Nasıl Yapılır?

Pazarlama ve satış metinlerinin çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz pazarlama çevirileri bir markanın imajına zarar vermekle kalmaz, ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Uluslararası tanıtım sırasında en çok dikkat edilmesi gereken hususlar hedef kitlenin sosyokültürel yapısıyla siyasi ve hukuki uygulamalarıdır.

E-pazarlama Çevirisi Nedir?

E-pazarlama çevirisi, E-pazarlama bir markanın tanıtım amacıyla mobil araçlar, interaktif platformlar ve internet yoluyla gerçekleştirdiği faaliyetlerdir. Kurumumuz e-pazarlama ve geleneksel pazarlama alanlarında profesyonel E-pazarlama tercüme hizmeti sunmaktadır.

Dijital Pazarlama Çeviri Ücretleri

Kurumumuz Dijital pazarlama çeviri işlemlerinde sözü edilen zorlukları aşabilecek ve pazarlama mesajlarınızı beklentilerinizin ötesine taşıyabilecek dijital çeviri ekibine sahiptir. Dijital satış ve pazarlama çeviri fiyatları, dijital pazarlama konuları ile ilgili çeviriler, dijital pazarlama İngilizcesi ile ilgili metinlerin çevirisi ve pazarlama çevirisi kapsamındaki diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.