fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Doğum Belgesi Çevirisi
Doğum Belgesi Nedir?

Dogum belgesi, üzerinde doğum yeri, doğum tarihi, anne-baba adı gibi bilgileri içeren resmi bir belgedir.

Doğum Belgesi Tercümesi

Doğum belgesi tercümesi ne demek diye soracak olursak bu işlem kısaca doğum belgesinin kaynak dilden hedef dile çevrilmesi şeklinde tanımlanabilir. Doğum belgesi tercümesi nedir sorusunun yanı sıra doğum belgesi tercüme nasıl yapılır sorusu da ayrıca merak uyandırabilir. Bu tür tercümeler yetkili bir tercüman (yeminli tercüman vb.) tarafından ve talep doğrultusunda noter tarafından tasdik edilerek gerçekleştirilmektedir.

Doğum Belgesi Çevirisi

Doğum belgesi çevirisi nedir sorusunun yanı sıra doğum belgesi çeviri nasıl yapılır sorusu da ayrıca merak uyandırabilir. Bu tür tercümeler yetkili bir tercüman (yeminli tercüman vb.) tarafından ve talep doğrultusunda noter tarafından tasdik edilerek gerçekleştirilmektedir. Resmi belge çevirisi kapsamında doğum belgesi çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz belge çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. 7/24 profesyonel doğum belgesi çevirisi sunan ekibimiz acil doğum belgesi çevirisi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

cevirmen1
online1
Formül A Uluslararası Doğum Belgesi

Formül A uluslararası doğum kayıt belgesine denir. Doğum tarihi, yeri, anne ve baba adının bulunduğu uluslararası geçerliliği olan belgedir. Yabancı bir ülkede vize işlemleri, ikamet işlemleri ve evlilik işlemleri gibi resmi işlemleri yürütebilmek için ilgili kişinin Formül A Uluslarası Doğum Belgesi istenir. Formül A çevirisi ve Formül A tercümesi yabancılar ile yapılacak evlilik, yabancı ülke vatandaşlık işlemlerinde vize başvurularda kullanılır. Formül A çeviri ve Formül A tercüme noter tasdikli ve apotil yapılmalıdır. 

Doğum Belgesi Çevirisi Nasıl Yapılır?

Doğum belgeleri çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz doğum belgeleri çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Doğum belgeleri tercümesi veya formül A çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Doğum Belgesi Çeviri Ücretleri

Doğum belgeleri tercüme fiyatları kapsamında doğum belgesi çeviri ücreti ilgili dile göre göre değişiklik gösterebilir. Doğum belgesi İngilizce çeviri ücreti, Almanca doğum belgesi tercüme ücreti, doğum belgesi çeviri örneği ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğum Belgesi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.