fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Duruşma Tutanağı Çevirisi
Duruşma Tutanağı Çevirisi

Kalite Tercüme olarak duruşma tutanağı çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz duruşma tutanağı çevirisi kapsamında duruşma zaptı çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz duruşma İngilizce çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz duruşma zaptı çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Duruşma Tutanağı Tercümesi

Duruşma tutanağı tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz duruşma tutanağı tercümesi kapsamında duruşma zaptı tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz duruşma İngilizce tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz duruşma zaptı tercümesine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Hukuk alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren duruşma zaptı tercümesi gibi çeşitli türlerdeki metinlerin çevirisini yapan duruşma zaptı tercüme ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

cevirmen1
online1
Duruşma Tutanağı Nedir?

Duruşma tutanağı, oturum açıldığında yargıç tarafından söylenenlerin yazman tarafından yazıldığı, yanların isteklerinin ve açıklamalarının yer aldığı, yargılamaya yapıldığını gösteren tutanaktır..

Duruşma Tutanağı Tercümesi Nasıl Yapılır?

Duruşma tutanağı çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz duruşma tutanağı çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Duruşma tutanağı tercümesi veya duruşma tutanağı çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Duruşma Tutanağı Çeviri Ücreti

Duruşma tutanağı tercüme fiyatları ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Duruşma zaptı çeviri ücretleri, duruşma zaptı örneği ile ilgili metinlerin çevirisi, duruşma zaptı sorgulama ile ilgili metinlerin çevirisi, duruşma metni örneği ile ilgili metinlerin çevirisi, e duruşma bilgilendirme ile ilgili metinlerin çevirisi ve duruşma tutanağı yeminli tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Duruşma Tutanağı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.