fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
E-posta Çevirisi
E-posta Çevirisi

Küresel piyasaların yükselişiyle birçok şirket artık kendi ülke sınırlarının ötesinde faaliyet göstermektedir. Bu değişim ise dil engellerini beraberinde getirmiştir. Söz gelimi çok uluslu bir şirkette aynı mesajı çalışanlara aktarırken farklı dillerde iletişim kurma ihtiyacı doğmakta ve bu noktada tercüme işlemi devreye girmektedir. Benzer şekilde, farklı dilleri konuşan ülkelerde bulunan kurumlar veya kişiler arasındaki iletişimde de çeviri rol oynayabilmektedir.

Kalite Tercüme olarak e posta çeviri, e posta terüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz e posta İngilizce çeviri dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz e-posta çevirisi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

E-posta Tercüme Fiyatları

Çeviri fiyatları kapsamında e-posta tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Eposta tercüme ücretleri (e-mail Türkce ceviri ücretleri vb.), e-mail Türkçeye çevirme işlemleri, e postadan mail gönderme metinlerinin çevirisi ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
E-postalarda Çeviri Desteği

Kalite Tercüme e-posta çeviri bürosu olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile size profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz. 7/24 profesyonel e-posta çevirisi hizmeti sunan ekibimiz acil e-posta tercümesi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

Kurumumuzda çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titiz bir karşılaştırmalı kontrole tabi tutulmaktadır. Diğer deyişle, çeviriler detaylı bir redaksiyon işleminden geçirilmekte, çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer yanlışlıklar profesyonel editörlerimiz tarafından giderilmektedir.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

E-posta Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.