fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Eğitim Makaleleri Çevirisi
Eğitim Makaleleri Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme’nin uzmanlaştığı alanlardan biri de eğitim makaleleri çeviri işlemleridir. Tüm eğitim makaleleri çeviri işlemlerimiz, bu konuda uzman ve uzun süreli deneyim sahibi tercümanlarımızca yapılmaktadır. Şirketimiz eğitim makaleleri çevirisi kapsamında eğitim makaleleri çevirileride de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Eğitim Makaleleri Tercüme Hizmeti

Kurumumuzun uzmanlaştığı alanlardan biri de eğitim makaleleri tercüme işlemleridir. Tüm eğitim makaleleri tercüme işlemlerimiz, bu konuda uzman ve uzun süreli deneyim sahibi tercümanlarımızca yapılmaktadır. Şirketimiz eğitim makaleleri tercümeleri kapsamında eğitim makaleleri tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Eğitim Makaleleri Çevirisi Nasıl Yapılır?

Uzun yıllara dayanan akademik çeviri tecrübemiz sayesinde yabancı hakemli dergilerde yayın yapmanın ne kadar zorlu, sıkıntılı ve maliyetli bir süreç olduğunu ve bunun uzun süreli bir çaba gerektirdiğini biliyoruz. Yüksek kalite beklentilerini karşılamak üzere projelerimizde çeviri, editing ve son düzenleme olmak üzere 3 aşamalı bir süreç uyguluyoruz.

cevirmen1
online1
Eğitim Makaleleri Çeviri Aşamaları

Birinci aşama, metinlerin hedef dile çevrilmesidir. Çevirileri yapan tercümanlarımız, çevrilecek metnin ilgili akademik alanında en az lisans eğitimi almış, dil yetkinliği yüksek ve tercüme konusunda deneyimli kişilerdir.

İkinci aşama, metinlerin yayınlanacağı dergiye veya müşterinin talebine göre çevirilerin Amerikalı, İngiliz, Kanadalı ya da Avustralyalı native speaker editörler tarafından detaylı bir biçimde kontrol edilmesidir.

Üçüncü aşama, editörün yaptığı düzeltmelerin çeviriyi yapan tercüman tarafından kontrol edilerek metnin teslime hazır son hâline getirilmesi işlemidir.

Eğitim Makaleleri Çeviri Ücretleri

Eğitim makaleleri İngilizce çeviri fiyatları, eğitim makaleleri çeviri ile ilgili metinlerin çevirisi, eğitim makaleleri çeviri işlemleri, Türkçe eğitim makaleleri çeviri örnekleri çeviri metinleri ilgili metinlerin çevirisi ve eğitim makaleleri çevirileri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Makaleleri Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.