fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Ekipman Çevirisi
Ekipman Çevirisi

Kalite Tercüme olarak ekipman çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ekipman çeviri hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz ekipman çevirileri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz ekipman çevirisi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Çeviri ekibimiz ekipman çeviri alanında tercüme bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapmaktadır ve bu ekip ekipman çevirisi konusunda oldukça deneyimli ve yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Ekipman Tercümesi

Kalite Tercüme ile ekipman tercüme çalışmalarınız kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Seçkin tercümanlardan oluşan ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Ekipman tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli ekipman tercüme hizmetleri sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

cevirmen1
online1
Ekipman Çevirisi Nasıl Yapılır?

Ekipman çevirisi alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan uzman çeviri ekibimiz büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda, ekipman çeviri uzmanı profesyonel ve alanında eğitim almış tercümanlarla iş birliği yapıyoruz.

Ekipman Çeviri Ücretleri

Tercüme fiyatlarımız kapsamında ekipman çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Ekipman İngilizce çeviri ücretleri, ekipman Türkçe çeviri ücretleri ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Ekipman Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.