fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
E Ekstre Nedir ve Ekstre Çevirisi Nasıl Yapılır?
Ekstre Nedir?

Ekstre, kredi kartı harcamalarınızın tutarı, ödemeniz gereken minimum miktar ve son ödeme tarihi bulunan bilgilendirmeye hesap ekstresi denir.

Ekstre Çeviri Hizmeti

E ekstre, e-posta yoluyla gönderilen ekstredir. Kalite Tercüme olarak resmi evrak ve finans çevirileri kapsamında ekstre çevirisi ve e ekstre çevirisi için profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ekstre çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz ekstre çevirileri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Ekstre Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak resmi evrak ve finans tercümeleri kapsamında ekstre tercümesi ve e ekstre tercümesi için profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ekstre tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz ekstre tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

cevirmen1
online1
Ekstre Çevirisi Nasıl Yapılır?

Ekstre çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz ekstre çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Ekstre tercümesi veya Ekstre çevirisi en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Ekstre Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla ekstre çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ekstre çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz ekstre tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Ekstre Çeviri Ücretleri

Çeviri fiyatları kapsamında ekstre tercüme fiyatları ilgili dile ve belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilir. Ekstre çeviri ücretleri (kredi kartı ekstresi çeviri ücreti, hesap ekstresi çeviri ücreti, banka ekstresi çeviri ücreti vb.), ekstre Türkçesi veya İngilizcesi ile ilgili işlemler ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekstre Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.