fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
El Kitabı Çevirisi
El Kitabı Çeviri Hizmeti

Şirketimiz el kitabı çeviri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz el kitabı çevirileri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

El Kitabı Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme ile el kitabı tercüme çalışmalarınız kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Seçkin tercümanlardan oluşan ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. El kitabı tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli el kitabı tercüme hizmetleri sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz. Kalite Tercüme’nin onaylı çevirileri tüm resmî kurumlarda geçerliliğe sahiptir.

cevirmen1
online1
El Kitabı Nedir?

El kitabı, bir konu hakkındaki olguların toplanması veya belirli görevlerin yerine getirilebilmesi için işlemlerin, yöntemlerin anlatıldığı kitap.

El Kitabı Çeviri Ücretleri

Tercüme fiyatlarımız kapsamında el kitabı çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. el kitabı İngilizce çeviri ücretleri, el kitabı Türkçe çeviri ücretleri ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeviri Kalitesi

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yapılan çevirilerin doğruluğu ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. Çeviri döngümüze giren metinler editing, proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

El Kitabı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.