fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Elektrik-Elektronik Çevirisi
Elektrik Elektronik Çevirisi

Kalite Tercüme olarak elektrik elektronik çevirisi işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik çeviri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz elektrik çeviri ve elektronik çevirisi alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Kurmumuzda elektrik elektronik mühendisliği çeviri çalışmalarınız kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Elektrik-elektronik çeviri işlemi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Elektrik Elektronik Tercümesi

Kalite Tercüme olarak elektrik elektronik tercüme işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik çeviri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz elektrik tercüme ve elektronik tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Kalite Tercüme ile elektrik elektronik mühendisliği çeviri çalışmalarınız kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Seçkin tercümanlardan oluşan ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Elektrik-elektronik tercümesi işlemi talep etmeniz hâlinde noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

cevirmen1
online1
Elektrik Elektronik Çevirisi Nasıl Yapılır?

Denetleme elektrik elektronik çevirisi alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan mühendislik çeviri ekibimiz, çeşitli kurumlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda, elektrik elektronik çeviri alanında çalışan profesyonel ve mühendislik alanında eğitim almış tercümanlarla iş birliği yapıyoruz.

Elektrik Elektronik Çevirisinin Zorlukları 

Kaynak ve hedef dilin söz konusu olduğu ülkelerdeki hukuk sistemlerinin farklılığı elektrik elektronik en büyük zorluklarından biridir. Elektrik elektronik çevirilerinde de sıfır-hata politikasının izlenmesi gerekmektedir. Mühendislik altyapısı olan, elektrik elektronik tercüme hakkında bilgiye sahip ve dil becerileri gelişmiş profesyonel tercümanlarla yürütülebilir.

Elektrik Elektronik Tercüme Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında elektrik elektronik tercüme ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Elektrik-elektronik çeviri fiyatları ve diğer çeviriler hakkında detaylı bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elektrik Elektronik Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.