fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Elektrik Mühendisliği Çevirisi
Elektrik Mühendisliği Çevirisi

Kalite Tercüme olarak elektrik elektronik mühendisliği çeviri alanında profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz mühendislik çevirisi kapsamında elektrik mühendisliği çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz mühendislik çevirisi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Teknik çeviri alanında tercüme bilgisi gerektiren elektrik mühendisliği çevirileri işlemlerini gerçekleştiren ekibimiz, mühendislik çevirisi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış uzman tercümanlardan oluşmaktadır.

Elektrik Mühendisliği Tercümesi

Seçkin tercümanlardan oluşan elektrik mühendisliği tercüme ekibimiz, denetleme raporu çevirisi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Elektrik mühendisliği tercümesi işlemi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli elektrik mühendisliği tercüme hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

cevirmen1
online1
Elektrik Mühendisliği Çevirisi Nasıl Yapılır?

Elektrik mühendisliği çevirisi alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan Mühendislik çeviri ekibimiz, çeşitli  kurumlarda deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda, elektrik mühendisliği çevirisi uzmanı gibi Mühendislik tercüme alanında çalışan profesyonel tercümanlarla iş birliği yapıyoruz.

Elektrik Mühendisliği Tercüme Bürosu

Kalite Tercüme olarak noter onaylı elektrik mühendisliği tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz noter onaylı mühendislik çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Elektrik Mühendisliği Çeviri Fiyatları

Kurumumuzda mühendislik çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Elektrik elektronik mühendisliği çeviri ücretleri, elektrik mühendisliği dalları ile ilgili metinlerin çevirisi, elektrik elektronik mühendisliği kaynakları ile ilgili metinlerin çevirisi, elektrik mühendisliği teknik İngilizce ile ilgili çeviriler, elektrik elektronik mühendisliği kodlama ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elektrik Mühendisliği Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.