fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Elektronik Cihaz Çevirisi
Elektronik Cihaz Çevirisi

Kalite Tercüme olarak elektronik cihaz çevirisi işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz yazılı çeviri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz elektronik çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Şirketimiz ile elektronik cihaz çeviri çalışmalarınız kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Elektronik cihaz çeviri işlemi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Elektronik Cihaz Tercümesi

Elektronik cihaz tercüme işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz elektronik cihaz tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz elektronik tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Şirketimiz ile elektronik cihaz tercüme çalışmalarınız kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Seçkin tercümanlardan oluşan ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Elektronik cihaz tercümesi işlemi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

cevirmen1
online1
Elektronik Cihaz Tercüme Bürosu

Elektronik cihazlar çeviri işleminin yemin zaptı olan bir tercüman tarafından gerçekleştirilmesi ve noter tarafından tasdik edilmesi olarak tanımlanabilir. Kalite Tercüme olarak noter onaylı elektronik cihazlar tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz.

Elektronik Cihaz Tercümesinde Karşılaşılan Zorluklar 

Elektronik cihaz çevirilerinde de sıfır-hata politikasının izlenmesi gerekmektedir. Bu politika ancak mühendislik altyapısı olan ve dil becerileri gelişmiş profesyonel tercümanlarla yürütülebilir. Elektronik cihaz tercüme metinleri mühendislik jargonuna ve terminolojisine uygun şekilde hedef dile aktarmaktadır. Ekibimiz hedef dille veya ülkeyle ilgili derin mühendislik bilgisi ve kültürü sayesinde hatasız dilekçe çevirileri yapabilmektedir.

Elektronik Cihaz Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri kapsamında elektronik cihazlar için tercüme ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Elektronik cihaz çeviri ücretleri, elektronik çeviri cihazı ile ilgili metinlerin çevirisi, elektronik dil çeviri cihazları ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer çeviriler hakkında detaylı bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elektronik Cihaz Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.