fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Evlenme Ehliyet Belgesi Tercüme
Evlenme Ehliyet Belgesi Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme kapsamında evlenme ehliyet belgesi çevirisi (Formül B çevirisi) işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz evlilik belgesi çeviri (bekarlık belgesi çeviri) alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan evlenme ehliyet belgesi çeviri (evlenme ehliyet belgesi Almanca ceviri, İngilizce çeviri, Türkçe çeviri vb.), ekibimiz resmi evrak çevirisi ve yeminli çeviri alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Evlenme ehliyet belgesi tercümesi talep etmeniz hâlinde size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Evlenme Belgesi Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Formül B belgesi tercüme ücreti, evlilik cüzdanı tercümesi ücretleri (evlilik cüzdanı İngilizce çevirisi ücreti vb.) evlilik cüzdanı çevirisi işlemleri (evlilik cüzdanı İngilizce çevirisi işlemleri vb.) ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak üzere telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Noter Yeminli Çeviri

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Profesyonel yeminli çeviri hizmetlerimiz sayesinde uygun fiyatlarla kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Kaynak dosya niteliğindeki resmî dokümanlar ile antetli kağıtlarımıza basılan tercümeler ilgili mercilere birlikte sunularak tasdik şerhi ile onaylatılmaktadır. Kalite Tercüme’nin onaylı çevirileri tüm resmî kurumlarda geçerliliğe sahiptir.

Resmi Evrak Çevirisi

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme kapsamında vize ve göçmenlik çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan vize çeviri ekibimiz, resmi evrak çevirisi ve yeminli çeviri alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Vize ve göçmenlik tercümesi talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Evlenme Ehliyet Belgesi Tercüme

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.