fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Faaliyet Belgesi Tercümesi
Faaliyet Belgesi Tercümesi

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme kapsamında şirket faaliyet belgesi çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz vize ve göçmenlik tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan şirket faaliyet belgesi tercüme ekibimiz, resmi evrak çevirisi ve yeminli çeviri alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Şirket faaliyet belgesi ile ilgili tercüme talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Faaliyet Belgesi Çeviri Ücretleri

Tercüme ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Şirket faaliyet belgesi İngilizce çeviri ücretleri (oturma izni çeviri İngilizce ücretleri), farklı ülkeler tarafından istenen oturum izni başvuru işlemleri için gerekli belgelerin çevirisi, oturum izni İngilizce metinlerin çevirisi, e oturum işlemleri ile ilgili çeviriler, oturum izni almak veya oturum izni uzatmak ile ilgili metinlerin çevirisi, oturum izni başvurusu ile ilgili metinlerin çevirisi, süresiz oturum izni çeviri işlemleri ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aa44
online1
Noter Yeminli Çeviri

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Ticari ya da kişisel belgelerinizin çevirisini talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Profesyonel yeminli çeviri büromuz ve online yeminli çeviri hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilir ve uygun fiyatlarla kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Vize ve Göçmenlik Çevirileri

Yurt dışı eğitim, aile birleşimi veya benzer nedenlerle yabancı bir ülkeye gidebilmek için vize almak ya da göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen kişilerden resmî kurumlarca birtakım evrakların çevirisi talep edilmektedir. Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Başta ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, Fransa, İngiltere, İrlanda, İsviçre, Kanada ve Malta olmak üzere tüm ülkeler için yurt dışı eğitim, göçmenlik veya çeşitli nedenlerle vize başvurusunda bulunanlara doğru, güvenilir ve nitelikli çeviri hizmeti sunuyoruz.

Faaliyet Belgesi Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.