fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Gazete Haberi Çevirisi
Gazete Haberi Çevirisi

Kalite Tercüme olarak gazete haberi çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz gazete haberi çevirisi hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz gazete haberi çevirileri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz gazete haberi çeviri işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Haber çeviri hizmeti ve gazete çeviri hizmeti gibi alanlarda tercüme bilgisi gerektiren metinlerin çevirisini yapan çeviri ekibimiz sektörde büyük ölçüde çeviri deneyimi kazanmış ve basın yayın tercümesi konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Gazete Haberi Tercümesi

Gazete haberi tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz gazete haberi tercümesi hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz gazete haberi tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz gazete haberi tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

cevirmen1
online1
Haber Çevirisi Hizmeti

Gündelik dilin hâkimiyetinden dolayı haber çevirisi başta basitçe yapılabilen bir çeviri türü gibi görünse de karşılaşılan zorluklar bu ölçüde basit olmayabilir. Tercümanın kaynak dildeki çeviriyi erek dile aktarırken karşılaşabileceği zorlukların üstesinden gelmesinde iki dilin kültürüne olan hâkimiyeti büyük rol oynamaktadır.

Kalite Tercüme olarak tüm basın yayın çevirisi, haber çevirisi (dergi haber çevirisi, gazete haber çevirisi vb.) ve medya ve iletişim çevirisi (basılı medya çevirisi ve dijital medya çevirisi) işlemlerinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Haber Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla gazete haberi çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz gazete haberi çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz gazete haberi tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Gazete haberi çeviri Ücretleri

Gazete haberi çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Haber tercümesi ücretleri, gazete çevirmenliği, e gazete ile ilgili metinlerin çevirisi, gazete haberi ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gazete Haberi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.