fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Gıda Çevirisi
Gıda Çevirisi

Kalite Tercüme olarak gıda çevirisi işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz yazılı çeviri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz gıda tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuzun sunduğu üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan gıda çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Gıda tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

Gıda Tercümesi

Kurumumuz gıda tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet vermektedir. Şirketimiz gıda tercümesi kapsamında gıda çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz gıda tercüme İngilizce işlemleri, Almanca gıda tercüme ve gıda Turkce ceviri alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz gıda tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

cevirmen1
online1
Gıda Çevirisi Nasıl Yapılır?

Seçkin tercümanlardan oluşan gıda çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Gıda tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. 7/24 profesyonel gıda çeviri hizmeti sunan ekibimiz acil gıda çeviri tercüme ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

Gıda Çevirilerinde Önemli Noktalar

Gıda çevirilerinde belirli terimlerin kullanımı konusunda müşterinin karar vermesini isteriz. Gıda tercümesinde olduğu gibi bazen birden fazla seçenek mevcut olabilir. Bunların çevrilmesi ya da çevrilmemesi tercih meselesidir. Tercümanlarımız kaynak metnin üslubunu hedef metinde yeniden üretebilme yeteneğine ve becerisine sahiptir.

Gıda Tercüme Fiyatları

Gıda sektörü çeviri fiyatları (gıda sektörü İngilizce ceviri fiyatları, gida ceviri Almanca fiyatları vb.), gıda mühendisliği çeviri ücretleri (İngilizce gıda mühendisliği çevirisi vb.), gıda teknolojisi çeviri metinleri, organik gıda çeviri metinleri, dondurulmuş gıda çeviri metinleri, kuru gıda çeviri metinleri, gıda boyası çeviri metinleri (gıda boyası İngilizce çeviri metinleri vb.), gıda takviyesi çeviri metinleri, gıda zehirlenmesi çeviri metinleri ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gıda Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.