fbpx
Gizlilik ve Güvenlik

1. Bilgi güvenliğini ve gizliliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Kalite Tercüme olarak dosyalarınızın gizliliğinin öneminin farkındayız. Kurumumuzda proje içeriğinizin tüm çeviri hizmeti süreci boyunca her açıdan gizli kalmasını sağlayacak en üst düzeyde teknik, profesyonel ve etik standartlar uygulanmaktadır.

Tüm ofis içi çalışanlarımız ve iş birliği yaptığımız serbest zamanlı tercümanlarımız ile gizlilik anlaşması imzalıyoruz. Bu anlaşma ile söz konusu kişiler sıkı yasal prosedürlere tabi olmakta ve iş birliğimiz öncesinde ilgili hüküm ve koşulları kabul etmektedir. Tüm ofis içi ve serbest zamanlı çalışanlarımızdan gizlilik gerektiren müşteriye özel bilgileri koruma konusunda son derece hassas davranmalarını bekliyoruz. Talebiniz doğrultusunda sizinle de bir Gizlilik Anlaşması imzalamaktan memnuniyet duyarız.

Bilgi ve veri güvenliğini kendi güvenli sunucularımız üzerinden sağlıyoruz. Güvenli sunucu iki bilgisayar arasında şifreli bir bağlantı ile veri alışverişine imkân tanıyan sistemdir. Sunucumuzda 128-bit şifreleme kullanılmaktadır ve bu şifreleme yönteminin güvenlik düzeyi yüksektir.

Gizlilik hususunda daha ayrıntılı bilgi almak için Gizlilik Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.

2. Kişisel bilgiler nasıl ele alınıyor?

Kalite Tercüme’ye teslim ettiğiniz sizinle veya başkalarıyla ilgili kişisel bilgiler/veriler izniniz olmaksızın üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır. Paylaştığınız tüm bilgi, veri ve belgeler tamamen gizli tutulmakta ve hiçbir şekilde çevrimiçi bir sunucuda saklanmamaktadır.

Ayrıntılar için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.