fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Görsel ve İşitsel Materyal Tercümesi
Görsel ve İşitsel Materyal Tercümesi

Kalite Tercüme olarak görsel ve işitsel materyal çevirisi işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Çeviri ekibimiz görsel işitsel materyaller için profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan görsel-işitsel araçlar çeviri ekibimiz, görsel işitsel çeviri alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Görsel ve işitsel dökümanlar için çeviri işlemi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Görsel ve İşitsel Materyal Çevirisi Nasıl Yapılır?

Görsel ve işitsel materyal çevirisinde  tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz görsel ve işitsel materyal çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir.

Görsel ve işitsel materyal tercümesi veya görsel ve işitsel materyal çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır. 7/24 profesyonel görsel ve işitsel çevirisi hizmeti sunan ekibimiz acil materyal tercümesi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

cevirmen1
online1
Görsel ve İşitsel Materyal Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla görsel ve işitsel materyal çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz.

Şirketimiz görsel ve işitsel materyal çevirisi  kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz görsel ve işitsel materyal tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Görsel ve İşitsel Çevirisinde Önemli Noktalar

Görsel ve işitsel materyal çevirilerinde belirli terimlerin kullanımı konusunda müşterinin karar vermesini isteriz. Görsel ve işitsel tercümesinde olduğu gibi bazen birden fazla seçenek mevcut olabilir. Bunların çevrilmesi ya da çevrilmemesi tercih meselesidir. Tercümanlarımız kaynak metnin üslubunu hedef metinde yeniden üretebilme yeteneğine ve becerisine sahiptir.

Görsel ve İşitsel Materyal Tercüme Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında görsel işitsel materyal çeviri ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. İşitsel materyaller için tercüme fiyatları, görsel materyaller için tercüme fiyatları, derste kullanılacak işitsel materyaller ile ilgili çeviriler ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görsel ve İşitsel Materyal Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.