fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Grafik Tasarım Çevirisi
Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarım, bir mesajın iletilmesi, bir düşüncenin görsel hâle getirilmesi veya bir görselin geliştirilmesi gibi amaçlarla kullanılan bir görsel iletişim sanatı olarak tanımlanabilir. Grafik tasarım sürecinde metin ya da görseller 2 veya 3 boyutlu grafik tasarım olarak basılı ya da dijital bir platformda sergilenebilir.

Günümüzde grafik tasarım ve iletişim çalışmaları, hem sanatsal mecralarda hem reklam ve tanıtım amaçları doğrultusunda ticari olarak kullanılmaktadır. Reklam/tanıtım çalışmaları, şirketlerin ürünlerinde veya hizmetlerinde sundukları kalitenin ve profesyonelliğin bir göstergesi hâline gelmiştir. Şirketinizin görünen yüzü olan web sitelerinde, grafik tasarım işi gibi çalışmalarda ve basılı medya ürünlerinde dilin doğru kullanımına da özen göstermeniz gerekmektedir.

Grafik Tasarım Nedir?

Başarılı bir grafik tasarım çevirisi yapmak için orijinal dildeki etkiyi yakalamak üzere ilgili tercümanın önce kendi diline büyük oranda hâkim olması ve geniş bir kelime haznesine sahip olması gerekmektedir. Grafik tasarım tercümesi ihtiyaçlarınız dışında grafik çeviri işi, tasarım çeviri, reklam çevirileri konusunda deneyimli bir tercümansanız, grafik tasarım İngilizce çeviri ile ilgili tüm bu yetkinliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, grafik tasarım çevirisi yapmak istiyorum diyorsanız ve profesyonel bir biçimde tasarım çevirisi yaparak para kazanmak reklam çevirisi yaparak para kazanmak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz.

graphic-design2
online1
Grafik Tasarım İngilizce Çeviri Hizmeti

Dijitalleşen dünyada çeviri, teknoloji alanı için büyük önem taşımaktadır. Kalitemizi ortaya koymak için grafik tasarımı bölümü konusunda tecrübe sahibi veya grafik tasarım tercümesi konusundaki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden yetenekli dil uzmanlarıyla iş birliği yapıyoruz. Kurumumuz, grafik tasarım ürünleri kapsamında elde edilen ürünlerin birçok dile profesyonelce çevrilmesini sağlamaktadır.

Grafik tasarım çeviri işlemlerinde tercümanın bilgisayar diline büyük ölçüde hâkim olması gerekmektedir. Kalite Tercüme’de çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titizlikle yapılan karşılaştırmalı kontrollere tabi tutulmakta, çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar profesyonel editörlerimiz tarafından giderilerek kullanıcı dostu çeviri metinler ortaya çıkarılmaktadır.

Grafik Tasarım Çeviri Ücretleri

Grafik tasarım çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Grafik tasarım tercüme fiyatları (Grafik tasarım İngilizce çevirisi, grafik tasarım Almanca çevirisi vb.), grafik tasarım tercümesi, grafik tasarım çevirileri kapsamındaki metinler, grafik tasarım sözlüğü ve noter onaylı grafik tasarım çevirisi hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Grafik Tasarım Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.