fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Güvenlik Anketi Tercümesi
Güvenlik Anketi Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme ile güvenlik anketleriyle ilgili çalışmaları kısa sürede yönetme olanağına sahip olabilir ve hızlı ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Anket çevirilerinde derin bilgiye sahip ekibimiz çeşitli anket türlerinde size profesyonel destek sunmaktadır.

Anket çevirilerinde iş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için profesyonel destek sunmaktayız.

Güvenlik Anketi Çevirisi Nasıl Yapılır

Güvenlik anketi çevirisinde kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm güvenlik çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yapılan çevirilerin doğruluğu ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. Kalite standartlarımızı korumak üzere ilgili alan için en uygun tercümanlarımızla iş birliği yapıyor ve çevirileri detaylı bir dil kontrolünden geçiriyoruz.

cevirmen1
online1
Hizmet Sunduğumuz Anket Türleri

Tıbbi ürünler, sağlık bakım ürünleri, hızlı tüketim ürünleri, farmasötik, finans ve tüketici ürünlerine yönelik piyasa araştırmalarında anket çevirilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Anket çevirileri son üretilen ilaç araştırmalarından yeni çıkan ev aletlerinin piyasaya sürülmesine yönelik çalışmalara kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Çalışan, tüketici, B2B modeli ve e-öğrenim başta olmak üzere çeşitli konularda çok dilli anketlere yönelik çeviri çözümlerimiz mevcuttur. Araştırma şirketleri, insan kaynakları departmanları ve pazarlama departmanları piyasa araştırmalarında anketlere başvurmaktadır. Alanında uzman ekiplerimizden oluşan tercüman ağımız, hızlı dönüşümüz ve alandaki teknik bilgimizle müşterilerimize etkin maliyetli ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Güvenlik Anketi Çeviri Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında güvenlik anketi çeviri ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Anket tercüme fiyatları, e-güvenlik ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Anketi Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.