fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Güvenlik Sistemleri Tercümesi
Güvenlik Sistemleri Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak güvenlik sistemleri ve cihazları tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik çeviri hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz güvenlik sistemi çeviri, güvenlik sistemi tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır.

İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz teknik doküman tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Güvenlik Sistemleri Çevirisi Nasıl Yapılır

Çeviri ekibimiz güvenlik sistemleri çevirisi alanında tercüme bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapmaktadır ve bu ekip güvenlik sistemleri tercüme konusunda oldukça deneyimli ve yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Bilindiği üzere teknik çeviri işlemlerinde en küçük bir detay bile çok önemlidir ve çok küçük bir hata ürün arızası, yaralanma ve hatta ölümle sonuçlanabilir. Dolayısıyla güvenlik sistemleri çeviri Google Translate gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri türü değildir.

cevirmen1
online1
Güvenlik Sistemleri Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla güvenlik sistemleri çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Çeviri ekibimiz güvenlik sistemleri tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Güvenlik Sistemleri Çeviri Ücretleri

Tercüme fiyatlarımız kapsamında güvenlik sistemleri çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Ev güvenlik sistemleri tercüme ücretleri, güvenlik sistemleri firmaları ile ilgili çeviriler, teknik tercüme ücretleri, teknik doküman örnekleri ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız. Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir.

Güvenlik Sistemleri Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.