fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Güzergah Tercümesi
Güzergâh Nedir?

Güzergah, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan güzergah kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Güzergâh tdk sözlük anlamı: Yolüstü uğranılacak, geçilecek yer.

  • Yolüstü uğranılacak, geçilecek yer. Yol boyu. Çok geçilen yer, geçek.
Güzergah Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak güzergah çevirisi işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Çeviri ekibimiz güzergâh çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan güzergâh tercüme ekibimiz, güzergâh tercümesi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Güzergah çeviri işlemi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

cevirmen1
online1
Güzergah Çevirisi Nasıl Yapılır?

Güzergah çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz güzergah çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir.

Güzergah Çevirilerinde Önemli Noktalar

Güzergah çevirilerinde belirli terimlerin kullanımı konusunda müşterinin karar vermesini isteriz. Güzergah tercümesinde olduğu gibi bazen birden fazla seçenek mevcut olabilir. Bunların çevrilmesi ya da çevrilmemesi tercih meselesidir.

Tercümanlarımız kaynak metnin üslubunu hedef metinde yeniden üretebilme yeteneğine ve becerisine sahiptir.

Güzergah Tercüme Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında güzergâh çeviri ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Güzergâh tercüme fiyatları, derste kullanılacak güzergâh ile ilgili çeviriler ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güzergah Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.