fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Halkla İlişkiler Kampanyası Tercüme
Halkla İlişkiler Kampanyası Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak halkla ilişkiler kampanyaları çeviri işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz tüketici ürünleri tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz markaların halkla ilişkiler kampanyaları için tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan PR kampanyası çeviri ekibimiz, tüketici ürünleri çevirisi konusunda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. PR tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Halkla İlişkiler Kampanyası Çeviri Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında halkla ilişkiler çeviri ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. PR çeviri ücretleri, halkla ilişkiler kampanyaları örnekleri (İngilizce halkla ilişkiler kampanya örneği, Almanca halkla ilişkiler kampanyası örneği, Türkçe halkla ilişkiler ve tanıtım kampanya örnekleri vb.) ile ilgili çeviriler, halkla ilişkiler kampanyaları dersi ile ilgili çeviriler, halkla ilişkiler kampanyaları kitap çevirisi, örnek halkla ilişkiler kampanyaları ile ilgili çeviriler, halkla ilişkiler kampanya ödevi çevirisi ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Tüketici Ürünleri Çevirisi

Günümüzün rekabetçi küresel pazarında, şirketler tüm dünyadaki müşterileri çekmek ve elde tutmak için giderek daha sofistike çok dilli iletişim çözümleri bulmak zorundadır. İstenen sonuçları almanın en iyi yolu, tüketiciye hitap eden etkin çözümler sunabilen bir iş ortağıyla iş birliği yapmaktır.

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadrosu ile size 7/24 yüksek kalitede tüketici ürünleri tercüme hizmeti sunmaktadır. Kalite Tercüme olarak hem marka imajınızı korumak hem de global pazarlara açılarak daha geniş kitlelere ulaşmanıza aracı olmak için profesyonel çeviri ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Halkla İlişkiler Kampanyası Tercüme

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.