fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Hasta Anketi Tercümesi
Hasta Anketi Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme ile hasta anketleriyle ilgili çalışmaları kısa sürede yönetme olanağına sahip olabilir ve hızlı ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Anket çevirilerinde derin bilgiye sahip ekibimiz çeşitli anket türlerinde size profesyonel destek sunmaktadır.

Anket tercümelerinde iş birliği yaptığımız tercümanlarımız bu alanda deneyimli ve en az lisans derecesine sahip profesyonellerdir. Çok sayıda deneyimli tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için profesyonel destek sunmaktayız.

Hasta Anketi Çevirisi

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm hasta çeviri anket çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. İş birliği hâlinde çalışan ekibimiz profesyonel çözümleriyle size kısa zamanda dönüş sağlayarak iş akışınızı hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

cevirmen1
online1
Hizmet Sunduğumuz Anket Türleri

Tıbbi ürünler, sağlık bakım ürünleri, hızlı tüketim ürünleri, farmasötik, finans ve tüketici ürünlerine yönelik piyasa araştırmalarında anket çevirilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Anket çevirileri son üretilen ilaç araştırmalarından yeni çıkan ev aletlerinin piyasaya sürülmesine yönelik çalışmalara kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Çalışan, tüketici, B2B modeli ve e-öğrenim başta olmak üzere çeşitli konularda çok dilli anketlere yönelik çeviri çözümlerimiz mevcuttur. Araştırma şirketleri, insan kaynakları departmanları ve pazarlama departmanları piyasa araştırmalarında anketlere başvurmaktadır. Alanında uzman ekiplerimizden oluşan tercüman ağımız ile profesyonel çözümler sunuyoruz.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Hasta Anketi Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.