fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Havacılık Çevirisi
Havacılık Nedir?

Havacılık, insanlar tarafından üretilmiş hava taşıtlarıyla uçmak ya da uçmak için gerekli olan makinelerin tasarımıyla veya bakımlarıyla uğraşmak demektir. Daha genel bir anlamda, havacılık terimi, hava taşıtı ile ilgili olan tüm eylemleri, endüstrileri, kurumları kapsamaktadır.

Havacılık Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak havacılık çeviri işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz yazılı çeviri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz havacılık tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuzun sunduğu üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Havacılık Tercüme Hizmeti

Seçkin tercümanlardan oluşan havacılık dili çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Havacılık tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

havaa
online1
Havacılık Çevirisi Nasıl Yapılır?

Seçkin tercümanlardan oluşan havacılık çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Havacılık tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Havacılık Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla havacılık çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz havacılık çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz havacılık tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Havacılık Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri kapsamında havacılık tercüme ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Havacılık İngilizce çeviri fiyatları, havacılık İngilizcesi çeviri işlemleri, sivil havacılık çevirisi (İngilizce sivil havacılık ceviri vb.), havacılık İngilizcesi kitap çevirisi, havacılık terimleri çeviri, genel havacılık çeviri işlemleri, havacılık yönetimi çeviri işlemleri, havacılık dili sözlüğü lokalizasyon işlemi ve diğer çeviriler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havacılık Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.