fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İbraname Çevirisi
İbraname Nedir?

Aklanma belgesi olarak da adlandırılan ibraname, daha geniş perspektifte, iş akdinin sona ermesiyle çalışanın tüm işçilik alacaklarını aldığını gösteren belgedir. İbraname iş sözleşmesinin feshinden en az 30 gün sonra imzalatılabilir. İbraname 30 gün içinde imzalatılırsa geçersiz sayılır.

İbraname Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak ibraname yazısı çevirilerinde de profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hukuk çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz ibraname İngilizce çeviri alanında da profesyonel destek sunmaktadır. İşimizde gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz ibraname metinlerinin çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

İbraname Çevirisi Nasıl Yapılır?

İbraname PDF formatında veya çeşitli formatlarda evrakların sunulabildiği bir alandır. PDF formatında sunulan ibraname doc formatına da dönüştürülebilir. Hukuk alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan ibraname çeviri ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

cevirmen1
online1
İbraname Tercüme Hizmeti

Başarılı bir ibraname tercümesi yapmak için orijinal dildeki etkiyi yakalamak üzere ilgili tercümanın önce kendi diline büyük oranda hâkim olması ve geniş bir kelime haznesine sahip olması gerekmektedir. İbraname tercümesi ihtiyaçlarınız resmî belge çeviri işi, hukuk çeviri konusunda deneyimli bir tercümansanız, İbraname İngilizce çeviri ile ilgili tüm bu yetkinliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, İbraname tercümesi yapmak istiyorum diyorsanız ve profesyonel bir biçimde İbraname çevirisi yaparak para kazanmak veya İbraname tercümesi yaparak para kazanmak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz.

Online İbraname Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla online ibraname çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ibraname çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz ibraname çevirileri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

İbraname Çevirisi Ücretleri

İbraname çeviri ücretleri, ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İbraname çeviri fiyatları, ibraname örneği word formatı ve ibraname örneği PDF formatı hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İbraname Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.