fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İlan Çevirisi
İlan Nedir?

İlan, herhangi bir şeyin tanıtılması veya vasıflarını açıklamak için türlü vasıtalarla başkalarına ulaştırılması. Îlan, çok eskilerden beri kullanılan tanıtma usulüdür. İşletmecilikte ilan başlı başına bir sanat olup, işletmenin vazgeçilmez unsurudur.

İlan Çevirisi

Kalite Tercüme’nin uzmanlaştığı alanlardan biri de ilan çeviri işlemleridir. Tüm ilan tercüme işlemlerimiz, bu konuda uzman ve uzun süreli deneyim sahibi tercümanlarımızca yapılmaktadır. Reklam, bir şirketin müşterilerini kendi ürün ve hizmetlerini kullanmaya ikna ettiği araçlar, algılar ve ortamlardır. Her dilin yarattığı kültürel çağrışımlar çok farklıdır ve bu durum reklam ve pazarlama metinlerinin çevirisini oldukça zor hâle getirmektedir. Söz konusu zorluğu aşmak, yalnızca tercümanın ilgili dilin inceliklerini bilmesiyle mümkün olur.

İlan Çevirisi Nasıl Yapılır?

Başarılı bir ilan çevirisi yapmak için orijinal dildeki etkiyi yakalamak üzere ilgili tercümanın önce kendi diline büyük oranda hâkim olması ve geniş bir kelime haznesine sahip olması gerekmektedir. İlan tercümesi ihtiyaçlarınız resmî belge çeviri işi, ilan çeviri konusunda deneyimli bir tercümansanız, ilan İngilizce çeviri ile ilgili tüm bu yetkinliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, ilan tercümesi yapmak istiyorum diyorsanız ve profesyonel bir biçimde ilan çevirisi yaparak para kazanmak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz.

cevirmen1
online1
Online İlan Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla online ilan çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ilan çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz ilan çevirisi alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

İlan Çeviri Ücretleri

Kalite Tercüme, bu bağlamda ilan çevirisi kapsamında ilgili zorlukları aşabilecek ve pazarlama mesajlarınızı beklentilerinizin ötesine taşıyabilecek ilan çevirisi ekibine sahiptir. İlan çeviri fiyatları (iş ilanı çevirisi vb.), ilan İngilizce çeviri, iş ilanı çeviri işlemleri ve reklam ve pazarlama çevirisi kapsamındaki diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlan Çevirisinde Karşılaşılan Zorluklar

Kaynak ve hedef dilin söz konusu olduğu ülkelerdeki hukuk sistemlerinin farklılığı hukuk çevirisinin en büyük zorluklarından biridir. Bir ülkenin kanunları o ülke vatandaşlarının kültürel tutumları da dikkate alınarak düzenlenmektedir. Hukuk tercümanının bu tür durumlarda ilgili prosedürü ve hukuki belgenin orijinal anlamını değiştirmeden söz konusu terimi en iyi açıklayan karşılığı bulması gerekmektedir.

İlan Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.