fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İnşaat Çevirisi
İnşaat Çevirisi

Kalite Tercüme olarak inşaat çevirisi, inşaat tercümesi işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Çeviri ekibimiz inşaat sektörü çeviri ve inşaat mühendisliği çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuzun sunduğu üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

İnşaat Çevirisi Nasıl Yapılır?

Seçkin tercümanlardan oluşan inşaat çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. İnşaat tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

İnşaat Google çeviri gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri alanı değildir. Seçkin tercümanlardan oluşan inşaat İngilizce ceviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. İnşaat mühendisliği çevirileri talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

cevirmen1
online1
İnşaat Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla inşaat çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz inşaat çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz inşaat tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

İnşaat Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri kapsamında inşaat çeviri ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İnşaat İngilizce çeviri fiyatları, konut inşaatı çeviri işlemleri, inşaat alanı ceviri işlemleri, inşaat mühendisliği çevirisi işlemleri, inşaat işleri çeviri metinleri, inşaat malzemeleri çeviri (İngilizce inşaat malzemesi çeviri vb.) işlemleri, inşaat terimleri çeviri (inşaat terimleri İngilizce Türkçe çeviri) web sitesi, inşaat şirketi çeviri metinleri, inşaat firması çeviri işlemleri ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mimarlık Çevirisi

Kalite Tercüme şirket içi ve online mimarlık çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz. 7/24 profesyonel mimarlık çevirisi hizmeti sunan ekibimiz acil mimarlık tercümesi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

İnşaat Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.