fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İnşaat Mühendisliği Çevirisi
İnşaat Mühendisliği Tercümesi

Kalite Tercüme olarak inşaat mühendisliği çevirisi alanında profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz mühendislik çevirisi kapsamında inşaat çeviri işlemleri de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz mühendislik İngilizce çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz mühendislik tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

İnşaat mühendisliği PDF formatında veya çeşitli formatlarda evrakların sunulabildiği bir alandır. PDF formatında sunulan belgeler Microsoft Word formatına da dönüştürülebilir. Teknik çeviri alanında tercüme bilgisi gerektiren inşaat mühendisliği çevirileri işlemlerini gerçekleştiren ekibimiz, mühendislik çevirisi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış uzman tercümanlardan oluşmaktadır.

İnşaat Mühendisliği Çeviri Ücretleri

Kurumumuzda mühendislik çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. İnşaat mühendisliği tercüme ücretleri, uzaktan inşaat mühendisliği çevirileri, inşaat mühendisliği bilgileri ile ilgili çeviri işlemleri, inşaat mühendisliği siteleri ile ilgili çeviriler, inşaat mühendisliği yabancı dil eğitimi ile ilgili çeviriler ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Teknik Çeviriler

Genel olarak teknik çeviri, dil yetkinliğinin yanı sıra ilgili mühendislik altyapısına ve jargonuna sahip profesyonel tercümanlarla çalışılması gereken bir çeviri alanıdır. Teknik mühendislik çevirileri, yüksek kalitede tercüme edilmiş metinlerde yer alan diyagram, grafik ve şekil gibi kısımların kaynak formatla aynı olacak şekilde hazırlanmasını gerektirmektedir.

Mühendislik ve teknik çevirilerimiz elektrik ve elektronik, inşaat, makine, kimya, havacılık ve uzay, jeoloji, meteoroloji, bilgisayar, çevre, gıda, biyoteknoloji ve genetik, endüstri, metalürji ve malzeme, maden, petrol ve doğalgaz veya gemi makineleri mühendisliği diplomasına sahip ya da bu alanlarda tecrübe kazanmış teknik tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

İnşaat Mühendisliği Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.