fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İnternet Sitesi Tercümesi
İnternet Sitesi Tercümesi

Günümüzde IT teknolojileri, iş dünyasından eğitime ve eğlence ve dinlence sektörlerine kadar neredeyse her sektörün vazgeçilmezi hâline gelmiştir.

Kalite Tercüme olarak çeşitli şirketlere profesyonel web sitesi çeviri (web sitesi tercüme) hizmeti sunuyoruz. Kalite anlayışımız gereği, internet site çevirisi (internet sitesi tercüme) alanında tecrübe sahibi ve web sayfa çeviri alanındaki gelişmeleri yakından takip eden yetenekli dil uzmanlarıyla iş birliği yapıyor ve internet sayfa çevirisi sektörünün beklentilerine odaklanarak bu sektöre yönelik tercüme ve yerelleştirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Web sitesi dil çeviri işlemi, internet çeviri siteleri ya da otomatik çeviri programlarına (web sitesi çeviri Google, web sitesi çeviri Yandex vb.) güvenilerek yapılacak bir çeviri türü değildir. Pazarlamaya yönelik içeriklerde bazen derin araştırma ve yaratıcı çözümler de gerekebilir.

İnternet Sitesi Çeviri Ücretleri

İnternet sitesi çeviri ücreti ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. İngilizce Türkçe site çeviri ücretleri (internet sitesi İngilizce çeviri ve web sitesi Türkçe çeviri), internet sitesi almak ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer internet sitesi dil çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Yazılım Çevirisi ve Yazılım Lokalizasyonu Arasındaki Fark

Kaynak kodları arasındaki metinlerin çevirisi bir cihazın işlevselliğini etkileyebileceği için yazılım tercümesi özel uzmanlık gerektirmektedir.

Yazılım belgelerinin düz metin şeklinde çevirisi bazen yeterli olmayabilir. Böyle durumlarda, lokalizasyon devreye girer. Program kodlarının ve grafik arabirimlerinin dikkate alındığı yazılım çevirisinden farklı olarak lokalizasyonda ilgili ülkenin inançları, değerleri ve kültürü de göz önünde bulundurulup hedef dile entegre edilir. Lokalizasyon, bir anlamda ilgili yazılımın daha işlevsel hâle gelmesine yardımcı olur ve söz konusu ürünün ilgili ülkede kullanımını, satış rakamlarını ve marka değerini etkiler.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yapılan çevirilerin doğruluğu ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli bir süreç içinde devam eden çalışmalarda terminoloji tutarlılığı sağlamak üzere modern çeviri teknolojilerinden yararlanıyoruz. Kalite standartlarımızı korumak üzere ilgili alan için en uygun tercümanlarımızla iş birliği yapıyor ve çevirileri detaylı bir dil kontrolünden geçiriyoruz. Kurumumuzda çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titiz bir karşılaştırmalı kontrole tabi tutulmakta ve çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar uzman editörlerimiz tarafından giderilmektedir.

İnternet Sitesi Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.