fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İrsaliye Çevirisi
İrsaliye Nedir?

İrsaliye; genel itibari ile satıcı tarafından hazırlanan ve herhangi bir malın satış işlemenin tamamlanmasının ardından elde edilen bedelin tutarını gösteren bir belge olarak tanımlanmaktadır. İrsaliye yani söz konusu belgeler; mal ya da ürünün satışının tamamlanmasından sonra verilen belgelerdir.

İrsaliye Çevirisi

Kalite Tercüme olarak irsaliye çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz irsaliye çevirisi kapsamında irsaliye çevirileri de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz irsaliye İngilizce ve irsaliye Rusça çeviri alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

İrsaliye Tercümesi

Şirketimiz irsaliye tercümesi kapsamında irsaliye İngilizce tercüme işlemleri de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda irsaliye tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz irsaliye tercümesi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İrsaliye tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli türlerdeki belgelerinde tercümesini yapan ekibimiz çeviri sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

cevirmen1
online1
Online İrsaliye Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla online irsaliye çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz irsaliye çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz irsaliye çevirileri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

İrsaliye Tercüme Ücretleri

İrsaliye tercüme fiyatları ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İrsaliye çeviri ücreti, e-irsaliye çeviri ücreti, taşıma irsaliye çeviri, sevk irsaliyesi çeviri metinleri, irsaliye yerine geçen belgeler ile ilgili çeviriler, irsaliye fişi çevirileri ve noter onaylı irsaliye tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İrsaliye Çevirisi Nasıl Yapılır?

Analizlerin, gelir-gider raporlarının, uluslararası iş anlaşmalarının ve fon izahnamelerinin çevirisinde son derece hassas davranılmalıdır. Bu tür belgeler ilgili kişiler, kurumlar ve kamu kuruluşları için büyük önem taşımaktadır. Örneğin İrsaliye belgesinde nokta ile virgülün karıştırılması ciddi problemlere yol açabilmektedir. Dolayısıyla İrsaliye çevirisi işlemleri için büyük ölçüde uzmanlık bilgisi ve maksimum dikkat gerekmektedir.

İrsaliye Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.