fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İş Sözleşmesi Çevirisi
İş sözleşmesi nedir?

İş sözleşmesi, 4857 sayılı İş Kanunu’na göre bir çalışan ve bir işveren arasında kurulan iş ilişkisine dayalı, işçinin iş görmeyi, işverenin de bu işe karşılık ücret ödemeyi taahhüt ettiğini gösteren sözleşmedir.

İş Sözleşmesi Çeviri Hizmeti

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla iş sözleşmesi çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz iş sözleşmesi çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz iş sözleşmesi İngilizce çeviri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

İş Sözleşmesi Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla iş sözleşmesi tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz iş sözleşmesi tercümeleri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz iş sözleşmesi İngilizce tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz iş sözleşmesi tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. 7/24 profesyonel çeviri hizmeti sunan ekibimiz acil iş sözleşmesi tercüme ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

cevirmen1
online1
İş Sözleşmesi Çevirisi Nasıl Yapılır?

İş sözleşmesi metinlerinin çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz istihdam sözleşmesi çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. İş sözleşmesi tercümesi veya iş sözleşmesi çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Noter Yeminli İş Sözleşmesi Çevirisi

Noter onaylı İş sözleşmesi çevirisi üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak Noter onaylı İş sözleşmesi tercümesinin (Noter yeminli İş sözleşmesi çevirisi) hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

İş Sözleşmesi Çeviri Ücretleri

İş sözleşmesi çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İş sözleşmesi tercüme fiyatları ve noter onaylı iş sözleşmesi çevirisi gibi konularda bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Sözleşmesi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.