fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İş Teklifi Tercümesi
İş Teklifi Tercümesi

Kalite Tercüme olarak iş teklifi çeviri işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz iş ilanları çeviri işlemleri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz iş ilanı çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

İş Teklifi Tercümesi

Seçkin tercümanlardan oluşan ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. İş teklifi tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli çeviri hizmetleri sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

İş Teklifi Nedir?

İş teklifi mektubu adaya resmi olarak iş teklifi yapan, teklifin şartlarını özetleyen ve adayın seçim yapmasına yardımcı olmak için şirket tarafından sunulan görevi ve kazançları yazılı olarak anlatan resmi bir belgedir.

cevirmen1
online1
İş Teklifi Çeviri Fiyatları

Kalite Tercüme ile iş teklifi çeviri çalışmalarınız kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hızlı ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Ticari tercüme konusunda derin bilgiye sahip ekibimiz ile iş teklifi tercüme işlemlerinde size yüksek kaliteli destek sunuyoruz. Tercüme ücretleri kapsamında iş teklifi çeviri ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İş teklifi tercüme fiyatları, iş teklifleri örnekleri ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Teklifi Çevirisi Nasıl Yapılır?

Seçkin tercümanlardan oluşan iş teklifi çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. İş teklifi tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz. 7/24 profesyonel gemi iş teklifi çeviri hizmeti sunan ekibimiz acil iş teklifi tercümesi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

İş Teklifi Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.