fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İş Yazışmaları Tercümesi
İş Yazışmaları Tercümesi

Küresel piyasaların yükselişiyle birçok şirket artık kendi ülke sınırlarının ötesinde faaliyet göstermektedir. Bu değişim ise dil engellerini beraberinde getirmiştir. Söz gelimi çok uluslu bir şirkette aynı mesajı çalışanlara aktarırken farklı dillerde iletişim kurma ihtiyacı doğmakta ve bu noktada tercüme işlemi devreye girmektedir. Benzer şekilde, farklı dilleri konuşan ülkelerde bulunan kurumlar ya da kişiler arasındaki iletişimde de çeviri rol oynayabilmektedir.

Kalite Tercüme olarak iş yazışmaları İngilizce çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz yazışma tercümesi dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz iş yazışmaları çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

İş Yazışmaları Çevirisi Nasıl Yapılır?

Seçkin tercümanlardan oluşan iş yazışmaları çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. İş yazışmaları Google çeviri gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri alanı değildir. İş yazışmaları çevirisi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

cevirmen1
online1
İş Yazışmaları Nedir?

İş yazıları (iş mektupları), kişiler ile kurumlar ya da kurumların birbirleri ile yapmış oldukları işler ile ilgili yazmış oldukları yazıların tamamıdır. Bu yazıların konuları ne olursa olsun, mutlaka ya bir iş ya da bir hizmet söz konusudur.

İş Yazışmaları Çeviri Fiyatları

Çeviri fiyatları kapsamında yazışma tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Yazışma İngilizce çeviri ücretleri (İngilizce iş yazışmaları vb.), iş yazışmaları örnekleri ile ilgili çeviriler, yabancı dilde teknik yazışma işlemleri ile ilgili çeviriler ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazışmalarda Çeviri Desteği

Kalite Tercüme iş yazışmaları çeviri bürosu olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile size profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz. 7/24 profesyonel iş yazışması çevirisi hizmeti sunan ekibimiz acil iş yazışma çevirisi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

İş yazışmalarından şirket yazışmalarına, kişisel başvuru mektuplarından kurumsal başvurulara kadar her türlü yazışmada size profesyonel hizmet sunan ekibimiz tüm çeviri işlemlerinde ihtiyacınız olan desteği sunmaktadır.

İş Yazışmaları Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.