fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İstihdam Sözleşmesi Çevirisi
İstihdam Sözleşmesi Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla istihdam sözleşmesi çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hukuk çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz istihdam sözleşmesi İngilizce çeviri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz istihdam sözleşmesi tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. 7/24 profesyonel çeviri hizmeti sunan ekibimiz acil istihdam sözleşmesi çevirisi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

İş Sözleşmesi Çeviri Hizmeti

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla iş sözleşmesi çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz iş sözleşmesi çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz iş sözleşmesi İngilizce çeviri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz iş sözleşmesi tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. 7/24 profesyonel çeviri hizmeti sunan ekibimiz acil iş sözleşmesi çevirileri ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

cevirmen1
online1
İstihdam Sözleşmesi Çevirisi Nasıl Yapılır?

Hukuk alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan istihdam sözleşmesi çevirisi ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış ve istihdam sözleşme konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

İstihdam sözleşmesi ve İş sözleşmesi metinlerinin çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz istihdam sözleşmesi çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. İstihdam sözleşmesi ve İş sözleşmesi çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

İstihdam Sözleşmesi Çeviri Ücretleri

İstihdam sözleşmesi çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İstihdam sözleşmesi tercüme fiyatları ve noter onaylı istihdam sözleşmesi çevirisi gibi konularda bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstihdam Sözleşmesi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.