fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Kanun Çeviri
Kanun Bendi Tanımı ve Kanun Çeviri Hizmeti

Kanun bendi ne demek diye soracak olursak kısaca kanun maddesi şeklinde tanımlama yapabiliriz. Kalite Tercüme olarak kanun metni çevirilerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hukuk çevirisi kapsamında kanun tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz İngilizce kanun çevirisi ve Almanca kanun çevirisi alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz hukuk çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Kanun Çevirisi Nasıl Yapılır

Hukuk alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren iş kanunu İngilizce çeviri, kanun maddesi çeviri ve kanun kitabı çeviri işlemleri gibi çeşitli türlerdeki metinlerin çevirisini yapan kanun tercüme ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

Hangi türde çeviri yapılırsa yapılsın genel geçer bir kural olan hem kaynak hem de erek dile tam hâkim olma özelliği hukuk çevirisi için de geçerlidir. Diğer metin türleriyle kıyaslandığında kanun çevirileri genellikle oldukça uzun ve karmaşık cümlelerden oluşur. Hatta tek bir cümlenin 10 satırdan oluştuğu metinlere rastlamak kuvvetle muhtemeldir.

cevirmen1
online1
Kanun Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla kanun çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kanun çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz kanun çevirileri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz kanun tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Kanun Çevirisinde Karşılaşılan Zorluklar

Kurumumuz tüm alanlarda olduğu gibi kanun çevirilerinde de sıfır-hata politikasının izlenmesi gerekmektedir. Bu politika ancak hukuk altyapısı olan, kanun ve mevzuatlar hakkında bilgiye sahip ve dil becerileri gelişmiş profesyonel tercümanlarla yürütülebilir. Kanun çeviri alanında uzman tercüme ekibimiz bu alanda en yetenekli, bilgili ve deneyimli tercümanlardan ve avukatlardan oluşmaktadır.

Kanun Tercüme Fiyatları

Kanun tercüme fiyatları, ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Kanun çeviri ücreti, kanun çevirisi, e kanun, kanun lafzı, hukuk çevirisi (law çevirisi), hukuk İngilizce çevirisi (law İngilizce çevirisi) ve hukuk Türkçe çevirisi (law Türkçe çevirisi) gibi tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kanun Çeviri

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.