fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Karar Çeviri
Karar Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak karar metni çevirilerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hukuk çevirisi kapsamında karar tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz karar İng çeviri işlemleri ve Almanca karar çevirisi alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz hukuk çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Karar Terücme Hizmeti

Hukuk alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren mahkeme kararı tercüme işlemleri, kurul kararı tercümesi ve karar defteri çeviri işlemleri gibi çeşitli türlerdeki metinlerin çevirisini yapan karar tercüme ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

Karar Çeviri Ücretleri

Karar tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Karar çeviri ücreti, karar İngilizce çeviri (decision İngilizce çeviri) ve Almanca karar çevirisi (decision çevirisi) gibi tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Karar Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla karar çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz karar çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Çeviri ekibimiz karar çevirileri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz karar tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Karar Çevirisinde Karşılaşılan Zorluklar

Kaynak ve hedef dilin söz konusu olduğu ülkelerdeki hukuk sistemlerinin farklılığı karar çevirisinin en büyük zorluklarından biridir.

Kurumumuz tüm alanlarda olduğu gibi kanun çevirilerinde de sıfır-hata politikasının izlenmesi gerekmektedir. Bu politika ancak hukuk altyapısı olan, kanun ve mevzuatlar hakkında bilgiye sahip ve dil becerileri gelişmiş profesyonel tercümanlarla yürütülebilir.

Kanun çeviri alanında uzman tercüme ekibimiz bu alanda en yetenekli, bilgili ve deneyimli tercümanlardan ve avukatlardan oluşmaktadır.

Karar Çeviri

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.