fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Kartvizit Çevirisi
Kartvizit Nedir?

Kartvizit, en basit tanımıyla şahıslar ya da firmalar içinhazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır. Kartvizitler aslen başka bir kişiye iş, ünvan ve iletişim bilgilerini vermek amacıyla bastırılır; ancak bundan çok daha fazlasıdır. Sunulan hizmetleri ön plana çıkararak başarılı ve profesyonel bir algı oluşturan kartvizitler, günlük hayatta en çok tercih edilen pazarlama araçlarının başında gelir.

Kartvizit Çeviri Hizmeti

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla kartvizit çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kartvizit çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz kartvizit İngilizce çeviri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Kartvizit Tercümesi Hizmeti

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla kartvizit tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kartvizit tercümeleri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz kartvizit İngilizce tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

cevirmen1
online1
Kartvizit Çevirisi Nasıl Yapılır?

Kartvizit çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz kartvizit çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Kartvizit tercümesi veya kartvizit çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Noter Yeminli Kartvizit Çevirisi

Noter onaylı kartvizit çevirisi üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak Noter onaylı kartvizit tercümesinin (Noter yeminli İş kartvizit çevirisi) hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Kartvizit Çeviri Ücretleri

Kalite Tercüme, bu bağlamda kartvizit çevirisi kapsamında ilgili zorlukları aşabilecek ve pazarlama mesajlarınızı beklentilerinizin ötesine taşıyabilecek kartvizit çevirisi ekibine sahiptir. Kartvizit çeviri fiyatları, kartvizit yapmak ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartvizit Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.