fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Kasko Çevirisi
Kasko Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla kasko çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kasko çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz kasko alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz kasko çevirisi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Kasko Tercüme Hizmeti

Uzman ve deneyimli kadromuzla kasko tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kasko tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz kasko kasko tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz kasko tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Sigortacılık alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan kasko çeviri ekibimiz, sigortacılık sektöründe büyük ölçüde çeviri deneyimi kazanmış ve sigortacılık çevirisi konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

cevirmen1
online1
Kasko Çeviri Ücretleri

Kasko tercüme fiyatları söz konusu belgenin noter yeminli olup olmamasına ve ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Kasko çeviri İngilizce ücretleri, kasko çeviri ile ilgili metinlerin çevirisi, kasko bozdurmak ile ilgili metinlerin çevirisi, kasko yapma ile ilgili metinlerin çevirisi ve noter onaylı kasko çevirisi hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sigortacılık Çeviri İşlemleri

Kalite Tercüme olarak sigorta çevirisi işlemlerinde müşterilerimize profesyonel destek sunuyoruz. Sigorta terminolojisi altyapısına sahip donanımlı ve nitelikli tercümanlarımızdan oluşan tercüman ağımızla araç sigortasından ev sigortasına poliçe dokümanlarından deprem sigortasına kadar her türlü sigorta çevirilerinde size yardımcı oluyoruz.

Sigortacılık Tercüme İşlemleri

Sigortacılık tercümelerinde en ufak bir hata güvenliğinizi ve güvencenizi tehlikeye atabilir. Dolayısıyla çevirilerin titizce yapılması ve kontrol edilmesi gerekir. Sigorta çevirilerinde meydana gelebilecek hatalar finansal ve hukuki sonuçlar doğurabilir. Bu doğrultuda, sigortacılık çevirilerinde güvenliğinizi ve güvencenizi güvenilir bir tercüme ofisine emanet etmenizi öneriyoruz. Ayrıca sigorta çevirisi kapsamında resmî evraklarınızda talebinize bağlı olarak size noter yeminli çeviri hizmeti de sunuyoruz.

Kasko Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.