fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Katalog Çevirisi
Katalog Nedir?

Katalog bir firmanın ve ürettiği yada sattığı ürünlerin en detaylı olarak tanıtılmasını sağlayan araçtır. Kataloglar kuşe kağıt da tasarım detaylara göre hazırlanır, firmanın kurumsal kimliğine uygun olması gerekir. Ürünlerin detayı ve kolay anlaşılır olması önemlidir.

Katalog Çevirisi Hizmeti

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla katalog çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz katalog çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz katalog  İngilizce çeviri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Katalog Tercümesi Hizmeti

Kalite Tercüme’nin uzmanlaştığı alanlardan biri de ağırlıklı olarak Türkçe ve İngilizce katalog tercüme işlemleridir. Tüm katalog tercümesi işlemlerimiz, bu konuda uzman ve uzun süreli deneyim sahibi tercümanlarımızca yapılmaktadır.

Reklam, bir şirketin müşterilerini kendi ürün ve hizmetlerini kullanmaya ikna ettiği araçlar, algılar ve ortamlardır. Her dilin yarattığı kültürel çağrışımlar çok farklıdır ve bu durum reklam ve pazarlama metinlerinin çevirisini oldukça zor hâle getirmektedir. Söz konusu zorluğu aşmak, yalnızca tercümanın ilgili dilin inceliklerini bilmesiyle mümkün olur.

cevirmen1
online1
Katalog Çevirisi Nasıl Yapılır?

Dergi, katalog çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz katalog çevirisileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir.

Çeviri ekibimiz, reklam sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış ve katalog çeviri konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Online Katalog Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla katalog çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz katalog çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz katalog tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Katalog Çeviri Ücretleri

Katalog çevirileri kapsamında sözü edilen zorlukları aşabilecek ve pazarlama mesajlarınızı beklentilerinizin ötesine taşıyabilecek katalog çevirisi ekibine sahiptir. Katalog çeviri fiyatları, katalog İngilizce çeviri ve katalog Turkce ceviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katalog Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.