fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Katılım Belgesi Çevirisi
Katılım Belgesi Çevirisi

Kalite Tercüme olarak katılım belgesi çeviri kapsamında katılım belgesi çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz katılım belgesi tercümesi ve sertifika tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Çeviri ekibimiz katılım belgesi tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Katılım Belgesi Tercümesi Nasıl Yapılır?

Kurumumuzda çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titiz bir karşılaştırmalı kontrole tabi tutulmakta ve çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar profesyonel editörlerimiz tarafından giderilmektedir.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan katılım belgesi çeviri ekibimiz, belge çevirisi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Katılım belgesi ile ilgili tercüme talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

cevirmen1
online1
Sertifika Çevirisi

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla sertifika çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz sertifika çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz sertifika tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Belge Tercümesi

Kalite Tercüme şirket içi ve online belge çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli belge tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

7/24 profesyonel belge çevirisi hizmeti sunan ekibimiz acil belge tercümesi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

Katılım Belgesi Çeviri Fiyatları

Tercüme ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Katılım belgesi çeviri ücreti (katılım belgesi İngilizce çeviri ücreti vb.), e katılım belgesi çeviri işlemleri ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katılım Belgesi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.