fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Kitap Çevirisi
Kitap Nedir?

Kitap, bir kenarından birleştirilerek dışına kapak takılmış yani ciltlenmiş, (kâğıt, parşömen vb. malzemeden üretilmiş) üzeri baskılı sayfaların toplamıdır. Bir “yapıta” ya da yapıtın bir bölümüne de kitap dendiği olur. Elektronik ortamda yayınlanan kitaplara ise e-kitap yani elektronik kitap denir.

Kitap Çevirisi

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla kitap çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kitap çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz kitap İngilizce çeviri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Kitap Tercümesi

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla kitap tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kitap tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz kitap İngilizce tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz kitap tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. 7/24 profesyonel çeviri hizmeti sunan ekibimiz acil kitap tercümesi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

ktap
online1
Kitap Çevirisi Nasıl Yapılır?

Kitap metinlerinin çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz kitapçık çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Kitap tercümesi veya kitap çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Bir kitap çevirisinde en önemli olan nokta kullanılan ifadelerin değişmemesidir. Bu çeviriler yapılırken önemli olan tercümanın değil yazarın ifadesidir. Bu yüzden bir kitap çevirisi yaparken tercüman yazarın üslubunu bozmamaya önem göstermelidir.

Kitap Çeviri Ücrertleri

Kalite Tercüme, kitap çeviri işlemlerinde lider bir çeviri bürosudur. Kurumumuz yıllardır bireysel müşterilere ve farklı ölçeklerdeki şirketlere zengin içerikli eğitim çözümleri sunmaktadır. Kitap İngilizce çeviri ücretleri, Rusça çeviri kitap ile ilgili metinler, çeviri kitap referans gösterme ile ilgili metinler, çeviri kitaplar ile ilgili metinler ve diğer metin türleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kitap Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.