fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Kitapçık Çevirisi
Kitapçık Çevirisi

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla kitapçık çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kitapçık çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz kitapçık İngilizce çeviri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz kitapçık çeviri işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Kitapçık Tercümesi

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla kitapçık tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kitapçık tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz kitapçık İngilizce tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz kitapçık tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. 7/24 profesyonel çeviri hizmeti sunan ekibimiz acil kitapçık tercümesi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

cevirmen1
online1
Kitapçık Çevirisi Nasıl Yapılır?

Kitapçık metinlerinin çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz kitapçık çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Kitapçık tercümesi veya kitapçık çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Bir kitapçık çevirisinde en önemli olan nokta kullanılan ifadelerin değişmemesidir. Bu çeviriler yapılırken önemli olan tercümanın değil yazarın ifadesidir. Bu yüzden bir kitapçık çevirisi yaparken tercüman yazarın üslubunu bozmamaya önem göstermelidir.

Kitapçık Çeviri Ücrertleri

Kalite Tercüme, kitapçık çeviri işlemlerinde lider bir çeviri bürosudur. Kurumumuz yıllardır bireysel müşterilere ve farklı ölçeklerdeki şirketlere zengin içerikli eğitim çözümleri sunmaktadır. Kitapçık İngilizce çeviri ücretleri, Rusça çeviri kitap ile ilgili metinler, çeviri kitap referans gösterme ile ilgili metinler, çeviri kitaplar ile ilgili metinler ve diğer metin türleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kitapçık Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.