fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Kredi Kartı Çevirisi
Kredi Kartı Çeviri

Kalite Tercüme olarak kredi kartı çeviri (kredi kartı tercüme, ekstre çeviri, ekstre tercüme) işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz kredi kartı tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz online kredi kartı çeviri, online kredi kartı tercüme ve online ekstre çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan kredi kartı tercüme ekibimiz, kredi kartı çevirisi konusunda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Kredi kartı tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Kredi Kartı Tercüme Ücretleri

Kredi kartı tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Kredi kartı tercümesi ücretleri (İngilizce kredi kart çevirisi ücretleri, Almanca kredi kartı çeviri ücretleri), kredi kartları avantajları ile ilgili metinler, kredi kartı türleri ile ilgili metinler, kredi kartları bilgileri ile ilgili çeviriler, kredi kartı ebatları ile ilgili çeviriler, kredi kartı banka kartı farkı ile ilgili metinler, kredi kartları yurtdışında kullanımı ile ilgili metinler, kredi kart ekstresi çeviri işlemleri, kredi kartı 3D Secure ile ilgili çeviriler ve noter onaylı kredi kartı tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz

cevirmen1
online1
Kredi Kartı Çevirisi Nasıl Yapılır?

Kredi kartı çeviri işlemlerinde en küçük bir detayın bile çok önemli olduğu ve küçük bir hatanın hukuki sonuçlar doğurabileceği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Dolayısıyla kredi kartı Google çeviri gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri alanı değildir. Kredi kartı tercümesi Tureng gibi en popüler ve güvenilir online sözlükler yardımıyla kolayca gerçekleştirilecek bir çeviri türü de değildir. Bunlardan yola çıkarak tüm alanlarda olduğu gibi sözleşme çevirilerinde de sıfır-hata politikasının izlenmesi gerekmektedir.

Ekstre Çevirisi Nedir?

Ekstre çeviri işlemlerinde en küçük bir detayın bile çok önemli olduğu ve küçük bir hatanın hukuki sonuçlar doğurabileceği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Dolayısıyla Ekstre tercüme Google çeviri gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri alanı değildir. Kredi kartı esktre tercümesi Tureng gibi en popüler ve güvenilir online sözlükler yardımıyla kolayca gerçekleştirilecek bir çeviri türü de değildir. Bunlardan yola çıkarak tüm alanlarda olduğu gibi  Kredi kartı esktre çevirilerinde de sıfır-hata politikasının izlenmesi gerekmektedir.

Kredi Kartı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.