fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Kullanım Kılavuzu Çevirisi
Kullanım Kılavuzu Çevirisi

Kalite Tercüme olarak kullanım kılavuzu tercüme işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz kullanım kılavuzu çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz online kullanım kılavuzu çeviri, online kullanım kılavuzu tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan kullanım kılavuzu tercüme ekibimiz, kullanım kılavuzu tercümeleri konusunda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Kullanım kılavuzu çevirileri talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Kullanım Kılavuzu Tercüme Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında kullanım kılavuzu çeviri ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanım kılavuzu tercüme ücretleri, kullanım kılavuzu İngilizce çevirisi, kullanım kılavuzu ile ilgili çeviriler ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Kullanma Kılavuzu Nedir?

Kullanma kılavuzu, bir şeyin doğru ve bilinçli kullanılmasına yönelik temel bilgi içeren kitapçıktır. Üretilen her malzemenin bir kullanma kılavuzu olduğu söylenebilir. Kullanma kılavuzundaki bilgiler, genellikle teknik içeriklidir.

Özellikle elektronik cihazlarda kullanıcıların sık sık başvurduğu kaynaklar olan bu belgelerin (kullanma kılavuzu tercümesi), ürün satışı yapılan ülkelerin diline çevirilmesi gerekir. Hem müşteri memnuniyetini yükseltmek hem de ülkelerdeki ticaret kurallarına riayet etmek için kullanma kılavuzu çevirisi bir gereklilik olarak ortaya çıkar.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Kullanım Kılavuzu Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.