fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Liman İşletme Çevirisi
Liman İşletme Çevirisi

Kalite Tercüme olarak Liman işletme çevirisi ve lojistik tercüme kapsamında liman işletme tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz liman işletmeciliği çevirileri de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz liman işletmeleri yönetimi çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında liman işletmeleri yönetimi tercümelerinde Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan deniz ve liman tercüme ekibimiz, lojistik sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Liman yöneticiliği ve işletmeciliği alanında tercüme talep etmeniz hâlinde bu belgeyi isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Liman İşletme Tercüme Ücretleri

Liman işletmeciliği tercüme fiyatları ilgili dile ve belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İşletmecilik kapsamında liman çeviri ücretleri, liman bölümleri ile ilgili metinlerin çevirisi, liman işletmeciliği yapan firmalar ile ilgili metinlerin çevirisi, liman sorumlusu ya da liman görevlileri ile ilgili metinlerin çevirisi, liman çeşitleri ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

limmmmm333
lojiii
Lojistik Çeviri Hizmeti

Lojistik depolama, tüketim ve nakliye bağlamında bir süreç yönetimidir. Bu alan, ayrıca ulaştırma, envanter, depolama, malzeme yükleme, ambalajlama ve güvenlik gibi aşamaları da kapsar. Kalite Tercüme uzman ve tecrübeli kadrosuyla ulaştırma ve lojistik sektöründeki müşterilerine çeviri hizmeti sunmaktadır. Büyük hava yolu şirketleri ile lojistik, gümrükleme, demir yolu ve denizcilik şirket ve kurumlarının ve nakliye şirketlerinin tercih ettiği bir çeviri çözüm ortağıyız.

Kalite Tercüme‘nin lojistik çeviri ekibi lojistik sektörünün derin bilgisine, terminolojisine, prosedürlerine, konseptlerine ve iş deneyimine sahiptir ve her müşteri için kaliteli ve hızlı çeviri hizmeti vermeye kendini adamıştır. Profesyonel çeviri ekibimizle bu zorluğu aşmanıza yardımcı oluyoruz.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Liman İşletme Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.