fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Makine Mühendisliği Tercümesi
Makine Mühendisliği Çevirisi

İster donanım, mühendislik yazılımları, telekomünikasyon çözümleri, hosting çözümleri isterse diğer türlü ürün ya da hizmetler sunuyor olun, küresel pazarların aşırı rekabet ortamında varlığınızı sürdürebilmelisiniz.

Kalite Tercüme olarak makine mühendisliği çeviri, makine mühendisliği tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz mühendislik çevirisi kapsamında makine mühendisliği de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz mühendislik İngilizce çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz mühendislik tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Makine Mühendisliği Tercüme Fiyatları

Kurumumuzda mühendislik çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Makine mühendisliği tercüme ücretleri (makine mühendisliği çeviri Almanca fiyatları vb.), uzaktan makine mühendisliği çevirileri, makine mühendisliği birimler ile ilgili çeviri işlemleri, makine mühendisliği siteleri ile ilgili çeviriler, makine mühendisliği mesleki İngilizce ve makine mühendisliği teknik İngilizce ile ilgili metinlerin çevirisi, mühendislik çeviri programı ile ilgili metinler, makine mühendisliği teknik İngilizce kitabı çevirileri ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Makine Mühendisliği Nedir?

Makine mühendisliği, mekanik sistemlerin tasarım, analiz, imalat ve bakımı için mühendislik fiziği ve matematik ilkelerini malzeme bilimi ile birleştiren bir mühendislik dalıdır.

Makine mühendisliği alanı, mekanik, dinamik, termodinamik, malzeme bilimi, yapısal analiz ve elektrik dahil olmak üzere temel alanların anlaşılmasını gerektirir. Bu temel ilkelere ek olarak makine mühendisleri bilgisayar destekli tasarım (CAD), bilgisayar destekli üretim (CAM) ve ürün yaşam döngüsünü üretim tesisleri, endüstriyel ekipman, makine, ısıtma, havalandırma ve soğutma sistemleri, taşıma sistemleri, uçak, deniz taşıtı, robotik, tıbbi cihazlar, silahlar vb araçların tasarımında ve analizinde kullanırlar.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Makine Mühendisliği Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.