fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Marka Tescil Belgesi Çevirisi
Marka Tescil Belgesi Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme’nin uzmanlaştığı alanlardan biri de marka tescil belgesi çevirileridir. Tüm marka tescil belgesi çevirisi, konusunda uzman ve  örnek marka tescil belge çevirileri konusunda uzun süreli deneyim sahibi tercümanlarımızca yapılmaktadır.

Marka tescil belgesi çeviri işlemlerini dil, teknoloji ve kanunlar gibi farklı perspektiflerden bakarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıntıya önem veriyoruz çünkü ayrıntılar patentin farkını ve değerini ortaya çıkaran temeli oluşturmaktadır. İş geliştirme personeli, hukuk uzmanları, profesyonel tercümanlar ve proje yöneticilerimizden oluşan ekibimizle marka tescil belgesi çevirisi desteklemede benzersiz bir deneyime sahibiz.

Marka Tescil Belgesi Tercüme Hizmeti

Marka tescil tercüme işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz marka tescil tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz marka tescil tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuzun sunduğu üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

cevirmen1
online1
Marka Tescil Belgesi Tercüme Fiyatları

Marka tescil tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Marka tescil çeviri ücreti, marka tescil örnekleri, marka tescil yaptırma ile ilgili metinlerin çevirisi, marka tescil benzerlik ile ilgili metinlerin çevirisi, marka tescil kategorileri ile ilgili metinlerin çevirisi, marka tescil emtia listesi ile ilgili metinlerin çevirisi, com.tr marka tescil ile ilgili metinlerin çevirisi, marka çeviri ile ilgili metinlerin çevirisi, marka tescil almak ile ilgili metinlerin çevirisi, marka tescil patent fiyatları ile ilgili metinlerin çevirisi ve marka tescil alanları çevirisi gibi konularda bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Marka Tescil Belgesi Çevirisinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Marka tescil belgesi çeviri işlemleri tercüme disiplini olan teknik çeviriyle hukuk çevirisi arasında bir köprü konumundadır. Dolayısıyla bu çevirilerin hem ilgili teknik alana hâkim hem de hukuk dilini iyi kullanabilen ve patent ve marka farkı konusunda bilgi sahibi bir tercüme ekibi tarafından yapılması zorunludur.

Bazen marka tescil belgesi çevirisi hedef dilde bile olmayan hukuki terimler veya soyut kavramlar kullanılabilmektedir. Tutarsızlıkları bulmak ve yanlış çevirileri düzeltmek ancak birtakım kalite güvencesi prosedürlerine hâkim profesyonel bir çeviri bürosu tarafından sunulabilecek çözümlerle mümkündür.

Marka Tescil Belgesi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.